Welcome to our website !

Lipiec na blogu

By 14:13 ,W lipcu weszłam z blogiem na instagram. Nie planowałam tego. Tak się jakoś stało, że znalazłam link do instagramowego konta lubianego przeze mnie konta, zobaczyłam masę pięknych zdjęć, innych niż te publikowane na blogu. Z linka do linka i odkryłam wiele innych interesujących kont. I założyłam moje.
Instagram to moc inspiracji. Wciąż jestem pod wrażeniem jak wiele talentów tam odkryłam. Kiedyś myślałam, że Pinterest i Flickr mają moc ale teraz muszę do nich dopisać trzecią pozycję.

In July I went with a blog on instagram. I did not plan this. It somehow happened that I found a link to account blog that I liked. I saw a mass of beautiful photos, other than those published on the blog. With a link to the link and discovered many other interesting accounts. And I registered.
Instagram is the power of inspiration. I'm still impressed by how much talent there discovered. I was think Pinterest and Flickr have power but now I have to add them third place.W lipcu wykonałam jeden nieudany projekt. Harmonijka z patyczków po lodach. Sama w sobie jest ok ale nie potrafimy wydobyć  z niej dżwięku. Pomysł z tego pina (Houseing a Forest).

In July I made one unsuccessful project. Harmonica with Popsicle sticks. Itself is ok but we can not get out of the sound. An idea from this pin (Housing a Forest).


Mój ulubiony projekt miesiąca to papier do pakowania prezentów.

My favourite blog post from July is Gift packing paper.


Najpopularniejszym wśród czytelników postem jaki dotąd ukazał się na blogu jest przepis na murzynek.

The most popular among readers how far post appeared on the blog is a recipe for black cake.


Wszystkich zapraszam do polubienia bloga na Facebooku, Instagramie lub poprzez Bloglovin.

 invite you all to like the blog on Facebook, Instagramie or through Bloglovin.

You Might Also Like

0 komentarze

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl