Welcome to our website !

Polecam. Maszynka do usuwania supełków.

By 07:14


Ten przyrząd powinien znaleźć się w każdym domu. Każdy z nas ma problem z kulkami które pojawiają się na dziecięcych rajstopach, wnętrzu kurtki czy powierzchni bluzki. Często zdaża się tak już po pierwszym praniu. Zwykle sięgamy po starą maszynkę do golenia, niestety w tym przypadku często końćzy się dziurą w ubraniu. Maszynka Clarus poradzi sobie z kulkami w kilka minut. Naszym zadaniem jest tylko prowadzić ją po gładkiej powierzchni np. rajstop. Zasilana jest prądem dlatego energia pobierana jest jednostajnie, nie ma przerywania czy strachu że baterie się wyczerpią. Łatwa w utrzymaniu czystości.
Aby dobrze wyczyścić rzecz, należy ją rozłożyć równomiernie. Noże maszynki są bardzo ostre i utną wszystko co nierówne. Kabel jest bardzo cienki i tu też trzeba zwrócić uwagę na to, by nic na nim nie leżało czy zbytnio się nie poskręcał.
Ja jej używam od lutego ubiegłego roku, regularnie do każdego sfatygowanego materiału. Niestety można ją kupić jedynie w ofercie specjalnej Biedronki za ok 22 zł. lub na allegro za sporo więcej.
Na zdjęciu powyżej przedstawiłam efekt pracy maszynki. Z lewej strony rajstopy po kilku praniach a z prawej po wyczyszczeniu.You Might Also Like

5 komentarze

 1. świetny ; ) i bardzo przydatny!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, zwłaszcza dla dziecięcych rajstop, bawełnianych rękawów i kołnierzy kurtek, któe mocno się tak kulują.

   Usuń
 2. Muszę w końcu się przybrać i swoje swetry oczyścić, bo maszynka czeka już pewnie z pół roku na pierwsze użycie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpisz na listę celów. Wykonasz szybciej niż przypuszczasz :)
   To się robi szybko i przyjemnie :)

   Usuń

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl