Welcome to our website !

Inspiracje

By 06:52Każdego dnia przeglądam Instagram. Co kilka dni zaglądam na Flickr i Pinterest. Zawsze znajduję jakieś perełki i kolejne inspirujące osoby do obserwowania. Często zachwycam się pracą wykonaną kilka miesięcy wcześniej. 
Przedstawiam Wam ciekawe zdjęcia znalezione w ubiegłym tygodniu. Czasem są tylko piękne, czasem zaciekawił mnie na nich tylko jeden drobiazg a często w całości skopiowałabym pracę innej osoby. Najważniejsze jest to, że wszystkie dają kopa do działania.

Every day I look Instagram. Every few days I look at Flickr and Pinterest. I always find some gems and another inspiring people to watch. Often admire the work done a few months earlier.
I present to you interesting photos found last week. Sometimes they are just beautiful, sometimes they intrigued me just one little thing and often entirely copy work of another person. The bottom line is that all give a kick into action.


Genialne! Rama a w nią wmontowane drewniane pałąki na szpulki z nićmi. I jak pięknie to wygląda! Funkcjonalność z dekoracyjnością to idealne połączenie. Damask Love.

Brilliant! Wooden hoops with spools of thread mounted on the frame. And how beautiful it looks! Functional and decorative is the perfect combination. Damask Love.Piękny obraz, cudowna ściana, wspaniała dekoracja mieszkania. Zachwycające.
Zdjęcie znalazłam u Jutty.

Beautiful image, lovely wall, wonderful decoration apartment. Stunning.
Photo found at Jutta.Świetna praca Alisburke, która stosując jeden motyw pokazała dwie różne możliwości.

Great work Alisburke, using a theme, she showed two different ways.


Stemplowanie na tkaninie. Efekt jest cudowny. Mamalaterre robi świetne pieczątki i pokazuje ich wszechstronne zastosowanie.

Stamping on fabric. The effect is wonderful. Mamalaterre doing great stamps and shows their versatility.


Jestem zachwycona motywami taśm jakie zrobiła Jinnie. Robiłam swoje z taśm, confetti ale to zdjęcie mnie zainspirowało do wielu innych prób. Myślę, by na taśmie zachować resztki opakowań z prezentów świątecznych i stworzyć z nich coś ciekawego.

I am delighted that Jinnie did motives tapes. I did main with tape and confetti but this image inspired me to many other attempts. I think that on the tape packaging to preserve the remnants of Christmas gifts and make them something interesting.


You Might Also Like

0 komentarze

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl