Welcome to our website !

Ostatnie snail mail

By 13:34 ,


Po długiej nieobecności na blogu powracam z wielką mocą. Mimo, że nie publikowałam tutaj wciąż aktywna byłam na Instagramie i w zaciszu domowym tworząc nowe stemple. Skupiłam się na rozwoju poza blogowych wyzwań. Nie ukrywam, że brakowało mi blogowania i dlatego powracam z wieloma nowymi pomysłami. Postanowiłam trochę ożywić to miejsce. Nie będzie to już tylko ścianka do chwalenia się nowo powstałymi pieczątkami. Mam w głowie kilka projektów i mam nadzieję, że nadchodzące upalne dni nie przeszkodzą mi w ich realizacji.

Na początek kilka zdjęć ostatnich drobiazgów, które otrzymałam drogą snail mail. Pisałam Wam już o tym, że mam kilka osób z którymi koresponduję. Czasem list dociera w tydzień a często w trzy albo i ponad miesiąc. Zawsze cieszy tak samo. Osobiście zwracam uwagę na każdy szczegół wykonania listu- od dekoracji koperty po osobisty podpis. Podzielę się z Wami ostatnimi otrzymanymi perełkami.


Znaczki, które otrzymuję odklejam od kopert i wklejam do specjalnego zeszytu. Te pochodzą z Norwegii.


Papiery do prac różnorakich.


Saszetki herbat.


Znaczki z Malezji.


Znowu herbaty. I jeszcze wysuwana gumka do mazania.


Gadżety dla dzieci.


Te papiery są z tworzywa podobnego do tkaniny.


Zachwycające naklejki. Nagrałam film aby pokazać ich rewelacyjną strukturę.I chyba się nie dziwicie, że takie listy zachwycają odbiorcę. Od razu chce się usiąść do odpisywania.

You Might Also Like

0 komentarze

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl