Welcome to our website !

Klatka.

By 21:50 , , ,


lonocut stamp

To mój pierwszy linoryt. Zrobiłam pieczątkę. W najbliższym czasie będzie ich więcej ponieważ spodobało mi się dłubanie w linorycie. Linoryt jest twardy, jednolity, nie rozwarstwia się. Popełniony błąd w rysie jest ciężko naprawić. Jest szlachetniejszy niż gumka ale pracuje się na nim równie trudno.

This is my first linocut. I did stamp. In the near future there will be more because I liked picking the linocut. Lithography is a tough, uniform, does not stratify. The error in lynx is hard to fix. It is more noble than the eraser but is working on it as hard.


You Might Also Like

2 komentarze

  1. Efekt super! ja włąśnie gumek nie lubię, bo są zbyt elastyczne ciężko w nich dłubać ażurowe wzory. Gdzie kupiłaś linoleum? Tylko nie pisz, że to stara podłoga, bo ja wywaliłam całą rolkę przy okazji remontu!:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj Mauro, myślałam o starym linoleum ale nie mam skąd wziąść narazie :) Jak będzie okazja to zdobęde. To linoryt kupiony w sklepie internetowym. Z wysyłką tanio nie jest ale dłuta zamawiałam więc źle nie było. U mnie stacjonarnie nie mogę zdobyć. Niestety muszę potestować różne rodzaje farb które posiadam bo tusz do pieczątek jest tu bezużyteczny. A tuszu do linorytu nie mam, zakup przez neta mi się nie opłaca. Popytam w hurtowniach papierniczych.

    OdpowiedzUsuń

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl