Welcome to our website !

Projekt Pinterest. DIY znaczniki do roślin. DIY Plant Stakes.

By 06:13 , , ,

DIY Garden Markers

W trzecim Projekcie Pinterest chciałam pokazać Wam w jaki sposób samodzielnie wykonać znaczniki do roślin. Już od dawna miałam na nie ochotę, choć przyznaję, że ziół na moim balkonowym ogródku niewiele. Zaledwie pięć doniczek.
Etykiety można zrobić w zasadzie z czegokolwiek ale mnie bardzo spodobały się gliniane. Podpatrzyłam pomysł w tym pinie a zdjęcie pochodzi od Wit & Whistle. Amanda ma specjalne pieczątki literkowe ale ponieważ nie posiadam takich, napisy wykonałam wykałaczką. Nie chciałam ich poprawiać innym kolorem bo nie chciałam by nazwa na etykiecie rzucała się w oczy. O tym co jest w doniczce mam wiedzieć ja.

In the third Project Pinterest I wanted to show you how to do yourself Plant Stakes. I wanted to make them for a long time even though I only have five pots of herbs on the balcony.
Labels can be done with anything but I really liked the clay. I saw the idea at this Pin and the image comes from the Wit & Whistle. Amanda has special stamps for letters but since I do not have such subtitles done a toothpick. I did not want to correct them in a different color because I did not want to name the label was conspicuous. About what is in the pot I want to know just me.


Glinę rzeźbiarską kupisz w każdym markecie na stoisku z asortymentem papierniczym. Ja swoją kupiłam w Pepco za 5.99. Trochę użyła córka do swojego projektu ale całkiem sporo mi jej zostało do innych działań.

You can buy the clay in every supermarket with an assortment of paper.


Wykonanie:
Z gliny rzeźbiarskiej odetnij kawałek o grubości 1x1 cm. Podziel go na pięć równych części. Z każdej części uformuj rulon, który następnie, z każdej strony spłaszcz nożem, tak by uzyskać prostopadłościan. Przytnij końcówkę w każdej figurze aby była ostra i pozwalała na łatwe wbicie w ziemię etykiety.
Na wierzchu każdego elementu wykałaczką napisałam nazwę zioła.
Etykiety zostawiłam do wyschnięcia przy ciepłym kaloryferze na 2 dni. Następnie pomalowałam plakatówką.

Realization:
From Clay cut a piece of 1x1 cm thick. Share them on five equal parts. Roll each part and flatten with a knife on each side so that you do cuboid. Cut the tip in each part to be sharp and allow for easy punching to the. At the top of each piece with a toothpick wrote the name of the herb. I left them to dry in a warm radiator for 2 days. Then I painted them.
You Might Also Like

4 komentarze

 1. Świetny pomysł na urozmaicenie przypraw :)) w życiu bym na coś takiego nie wpadła! Dziękuję za inspirację!

  Ja dopiero zaczynam swoją przygodę w blogerskim świecie, mam nadzieję, że się tu odnajdę ;)

  Ściskam,

  http://plotkarra.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Na szczęście mamy blogerów, którzy z internetowej przestrzeni potrafią wyłapać najlepsze ciekawostki i je przedstawić :D


  Powodzenia w tworzeniu bloga!

  OdpowiedzUsuń
 3. Kupuj glinę za parę złociszy i do dzieła! :D

  OdpowiedzUsuń

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl