Welcome to our website !

Polskie blogi krafciarskie, które koniecznie musisz odwiedzić.

By 22:37 , ,


Notes

Jakie blogi krafciarskie odwiedzacie regularnie? Może są takie, do których zaglądacie raz na jakiś czas i nadrabiacie zaległości? Podzielcie się.
Ja dziś przedstawię Wam kilka blogów rodzimych, które stale znajdują się na mojej liście w Bloglovin.. Autorki zachwycają i zaskakują pomysłowością. Są wszechstronne i chętnie dzielą się swoimi umiejętnościami. Kolejność nie ma znaczenia, na publikację każdego nowego postu czekam z niecierpliwością i delektuję się tak samo każdym świeżym zdjęciem.


Addicted to crafts tworzą Trzy kreatywne dziewczyny Aśka, Ewa i Aśka w towarzystwie bardzo fotogenicznej Antoniny Kotowskiej obecnej na wielu zdjęciach.
Dziewczyny szyją, dekorują, kleją, szydełkują. Z każdym postem nabieram ochoty na więcej i zastanawiam się co jeszcze wymyślą. Wielkim atutem są świetne zdjęcia oraz bardzo przyjazna forma komunikacji z czytelnikiem.
Zdjęcie pochodzi z postu Weekendowe życzenia dla Ludzi Lasu.


Sen Mai to blog kreatywny Uli. Polecam dział z DIY ale także cały blog. Ula do prowadzenia DIY zaprosiła inne blogerki. Dziewczyna potrafi zmobilizować inne osoby do działania, podejmuje się wielu wyzwań i sama prowadzi ciekawe akcje, także na facebooku.
Zdjęcie pochodzi z posta Malowanie nóżek od stolika.


Pani Anna tworzy blog Z pasją przez życie. Propozycje jakie przedstawia są zachwycające. Nigdy nie wiem czego się spodziewać po kolejnej publikacji. Pani Ania dokładnie krok po kroku opisuje i przedstawia na zdjęciach jak wykonać pracę. Wszystko wydaje się tak proste do wykonania że to niewiarygodne. To wielka skarbnica inspiracji i motywacja do tego by tworzyć więcej, lepiej.

You Might Also Like

0 komentarze

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl