Welcome to our website !

Wydrukuj sobie to!

By 11:06W sieci znajdziemy mnóstwo zupełnie darmowych rzeczy do wydrukowania. Mogą to być papiery do rękodzieła, etykiety, tagi, nawet papiery do pakowania prezentów. Ja zwykle szukam naklejek, które mogę wydrukować w domu bez konieczności zakupu, papierów czy elementów dekoracyjnych, Dziś polecam kilka ciekawych propozycji.

Paper Craft Inspirations Magazine

Paper Craft Inspirations Magazine proponuje nam kilka wzorów papierów. Pobierzecie je TUTAJ.

Em Casa Blog

Na blogu Em Casa znajdziecie urocze naklejki. Wystarczy je wydrukować na samoprzylepnym papierze do etykiet by potem wykorzystać do dekoracji choćby kalendarza.

Something Turquoise

Ten śliczny alfabet znajdziecie w serwisie Something Turquoise. Wykorzystacie go nie tylko do ślubnych projektów. Można nim udekorować pokój dziecka, kartkę urodzinową czy tort.

Mein Lila Park

Piękny papier, który wykorzystamy np do napisania listu od Mein Lila Park.

Mein Lila Park
Również od Mein Lila Park śliczne naklejki.
Piękne karty, na których zapiszemy ulubiony przepis. Taka karta z przepisem będzie też przyjemnym upominkiem lub dodatkiem do listu.

U-CreateCrafts
U-CreateCrafts umożliwił nam wydrukowanie plakatów, które udekorują naszą pracownię albo inne miejsce w domu wydzielone do prac kreatywnych. Każdy rękodzielnik znajdzie dla siebie odpowiedni plakat, bo jest i coś dla szyjących, włóczkujących jak i choćby dla tych, którzy zajmują się quillingiem.

Na dziś to tyle propozycji ale już niedługo będą kolejne. Wybraliście coś dla siebie?

You Might Also Like

0 komentarze

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl