Welcome to our website !

Historia nazwy mojego bloga.

By 20:55 ,Małe Codzienności to fragment każdego mojego dnia. To miejsce gdzie prezentuję, dzielę się i dokumentuję swoje rękodzieło, inspiracje. Małe Codzienności to takie drobne chwile spędzone na tworzeniu.
Kiedy myślałam już o zamknięciu kulinarnego bloga Zeszyt Ewy pomyślałam, że fajnie było by mieć miejsce gdzie zmotywuję samą siebie do robienia czegoś ciekawego. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia, że powstanie choćby Projekt Pinterest i wypróbuję tyle różnych technik. Lubię nazwę bloga. Powstała w moment, tak po prostu przyszła mi do głowy. Wiem, że będzie na tyle uniwersalna, że mogę przebranżowić blog a Małe Codzienności zostaną ze mną.

Małe Codzienności, is a piece of my every day. This is where I present, I share and keep my craft, inspiration. Małe Codzienności are moments spent on creating. When I thought of the closure of the culinary blog Zeszyt Ewy I thought it was great to have a place where I will motivate myself to do something interesting. I had no idea that I'll event Project Pinterest and I'll try as many different techniques. I like the name of the blog. The Blog name just occurred to me. I know that it will be universal enough that I can go in diffirent direction blog and Small Daily Life will be with me.

Post powstał dla Wyzwania Blogowego Uli.

This Post was made for Ula's Blog Chalange.


You Might Also Like

6 komentarze

 1. Cieszę się, że odkryłam ten blog dzięki wyzwaniu, w którym również biorę udział ;) Pozdrawiam

  http://czekoada.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciepła, pozytywna i rzeczywiście uniwersalna nazwa :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo sympatyczna nazwa. Pozytywna jak to miejsce.

  OdpowiedzUsuń
 4. Musiałam wyjść naprzeciw czytelnikom. Zauważyłam, że stosunkowo wielu ich jest z zagranicy. Każdy czytelnik wart jest tego!

  OdpowiedzUsuń

Google+ Badge

Polecam prace Ewy!

Polecam prace Ewy!
Kolorowy Światek

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger templates

Polskie Rękodzieło - katalog blogów

Blogger templates

Durszlak.pl